Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Gry

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
5 SEKUND gra
Cena: 77,50 zł
szt.
 5 SEKUND gra

Lubisz adrenalinę Polubisz 5 sekund! Zmierz się z czasem w nowej grze towarzyskiej, w której szybko myślisz i szybko mówisz. Gracze ustawiają na środku pudełko z kartami i losują pytanie, na które odpowiada gracz siedzący na Gorącym Krześle. Kiedy usłyszy pytanie, wystartuje czasomierz odmierzający dokładnie 5 sekund przeznaczonych na udzielenie 3 poprawnych odpowiedzi. Zrób to jednocześnie: wymyśl odpowiedzi, kontroluj czas i postaraj się nie skupiać na rozpraszających kulkach przesuwających się po spirali czasomierza.

Ale Japa gra
Cena: 46,50 zł
szt.
 Ale Japa gra

Ale Japa to gra dla tych, którzy chcą wykazać się refleksem i spostrzegawczością. Twoja własna twarz, jak i twarze innych graczy zmienią się w trakcie gry. Gra zawiera: Maski-12 szt, Pionki-5 szt, Karty-110 szt.

Czego Brakuje? GRA
Cena: 27,30 zł
szt.
 Czego Brakuje? GRA

"Czego brakuje" to gra edukacyjna, która zapewnia dużo dobrej zabawy dla graczy w różnym wieku (dla dzieci i dorosłych). Jednocześnie, to bardzo dobry trening koncentracji, spostrzegawczości, a przede wszystkim pamięci.

DOBRE WYCHOWANIE gra
Cena: 39,80 zł
szt.
 DOBRE WYCHOWANIE gra

Wychowanie dziecka to jedno z najważniejszych, najbardziej odpowiedzialnych zadań jakie stoi przed każdym rodzicem. Najlepszą formą wychowania jest dobry przykład - i w myśl tej idei powstała układanka "Dobre wychowanie". Podczas zabawy dzieci zapoznają się z przykładami zarówno dobrego jak i złego zachowania, dzięki czemu nauczą się je rozróżniać. Oprócz gry w zestawie znajduje się również książeczka z wierszykami i propozycja trzech gier.

Kim jestem? Gra
Cena: 39,80 zł
szt.
 Kim jestem? Gra

Zadaniem każdego z graczy jest odgadnięcie KIM SIĘ JEST, na podstawie zadawanych pytań i odpowiedzi reszty graczy. Podczas zabawy można udzielać jedynie odpowiedzi TAK lub NIE. Wygrywa ta osoba, która pierwsza odgadnie co przedstawia jej karta.

Kto Silniejszy gra
Cena: 27,00 zł
szt.
 Kto Silniejszy gra

KTO SILNIEJSZY? - układanka. "Kto silniejszy?" to matematyka na wesoło, która zawiera w sobie cechy najcelniej trafiające w gust najmłodszych. Dzięki formie zabawy umożliwia zgłębianie tajników matematyki w sposób najbardziej dla nich przyjazny i atrakcyjny.

Matematyka na wesoło gra
Cena: 28,20 zł
szt.
 Matematyka na wesoło gra

Ależ wyrósł ten słonecznik! Które z was zdoła go zmierzyć najszybciej? Do gry zapraszamy od dwóch do czterech uczestników. Dobrze, jeżeli w grze będzie brała udział również osoba dorosła, która może pełnić rolę arbitra i rozjemcy. Zestaw składa się z planszy, 54 kart z pytaniami i

Mnożenie jest zabawne gra
Cena: 43,60 zł
szt.
 Mnożenie jest zabawne gra

Wciągająca gra dla małych i dużych, w której frajda łączy się z nauką. Podczas każdego z czterech wariantów rywalizacji ćwiczysz refleks oraz zdolność szybkiego liczenia i mnożenia. Nawet nie przypuszczasz jak szybko utrwalisz sobie tabliczkę mnożenia.

Mówiące pióro Liczby gra
Cena: 28,30 zł
szt.
 Mówiące pióro Liczby gra

Za pomocą Mówiącego Pióra Liczby dzieci w wieku od 4 do 6 lat mogą bawić się i poznawać podstawy matematyki, rozwijając umiejętność logicznego myślenia oraz zmysłu obserwacji. Stopień trudności proponowanych zadań wzrasta stopniowo: od uczenia się liczenia na palcach, poprzez rozpoznawania znaków arytmetycznych, operacji na zbiorach, skład liczb aż do wykonywania

Na Straganie gra
Cena: 28,20 zł
szt.
 Na Straganie gra

Układanka z zagadkami - wierszykami. Wesoła zabawa w poznawanie owoców i warzyw przy pomocy wierszopisów, np. Jana Brzechwy "Na straganie". Dzieci szybko się uczą nazewnictwa i rozpoznawania poszczególnych owoców i warzyw w bardzo łatwy i przyjemny sposób.

PAMIĘĆ 3D gra
Cena: 21,50 zł
szt.
 PAMIĘĆ 3D gra

Gra polega na ułożeniu kostek zgodnie za wzorem na odsłoniętej na chwilę karcie ze stosu " kart wzorów". Czas na ułożenie odmierza klepsydra. Zwycięża gracz, który najczęściej i najszybciej będzie układał kostki według zapamiętanego wzoru. Gra jest świetnym treningiem spostrzegawczości , pamięci i wyobraźni przestrzennej.

Poczta Duża gra
Cena: 54,20 zł
szt.
 Poczta Duża gra

Alexander Poczta świetna zabawa w prowadzenie interesów pocztowych, wypełnianie druczków, kupowanie i wysyłanie kartek, znaczki, stemple, pieczątki hałas i gwar oczekujący klienci, którzy muszą opłacić czynsze a termin ich goni.

Shop Angielski sklepik gra
Cena: 49,00 zł
szt.
 Shop Angielski sklepik gra

Kiedy Zosia była w gościnie u cioci Hani w Londynie, ciocia wysłała Zosię do sklepiku z produktami spożywczymi na tej samej ulicy, przy której mieszkała. Dała jej listę zakupów napisaną w języku polskim, więc Zosia musiała odnaleźć na półkach ich angielskie odpowiedniki. Czy i Ty poradzisz sobie w angielskim sklepiku?


Skaczące małpki Mattel gra
Cena: 33,20 zł
szt.
 Skaczące małpki Mattel gra

Karty Skaczące małpki to nowa odmiana hitowej gry zręcznościowej od Mattel Game.
Ekscytująca zabawa w skakanie! Gra wymaga zręczności, rozwija umiejętności manualne i buduje napięcie. Uczy zdrowej rywalizacji. Gra polega na wskakiwaniu małpkami na karty przeciwnika, aby zjeść ich banany, a swoje zachować w grze.

Słowo stwory gra
Cena: 75,50 zł
szt.
 Słowo stwory gra

Wyjątkowa gra imprezowa! Wymyślanie słów na czas, wielkie emocje, proste zasady. Podaj miasta mające w nazwie literę A i R masz na to 30 sekund  :)

Wehikuł Czasu Era Dinozaurów Gra
Cena: 39,50 zł
szt.
 Wehikuł Czasu Era Dinozaurów Gra

Przenieś się wprost do ery dinozaurów. Dwaj dzielni paleontolodzy postanowili wykorzystać nowoczesny wehikuł czasu i przenieść się w przeszłość, by zdobyć zdjęcia dinozaurów. Ten naukowiec, który szybciej zrobi zdjęcia 24 dinozaurom i wróci do teraźniejszości zdobędzie wielką sławę.

Adamigo BYSTRE OCZKO 210 elementów
Cena: 51,60 zł
szt.
Adamigo BYSTRE OCZKO 210 elementów

Mądra, atrakcyjna graficznie i starannie wykonana gra przeznaczona dla młodszych dzieci. Wyrabia spostrzegawczość, refleks, pamięć, ćwiczy analizę wzrokową i słuchową; naucza rozróżniać kolory i nazywać przedmioty. Gry polegają na odszukaniu na planszy takiego samego obrazka, jaki widnieje na wylosowanej przez osobę prowadzącą grę, plakietce. Na drugiej stronie plakietki wyszczególniona jest nazwa i krótki opis przedmiotu.
Chociaż w instrukcji zamieszczamy 8 propozycji gier, zestaw można wykorzystać na wiele sposobów. „BYSTRE OCZKO” polecamy do zabawy i edukacji zarówno w gronie rodzinnym, jak i w przedszkolach oraz szkołach w klasach 0-II.

Adamigo BYSTRE OCZKO rodzinna karciana
Cena: 23,50 zł
szt.
Adamigo BYSTRE OCZKO rodzinna karciana

Mądra i starannie wykonana gra przeznaczona dla młodszych dzieci. Wyrabia spostrzegawczość, refleks, pamięć, ćwiczy analizę wzrokową i słuchową.
Zestaw zawiera 48 kart oraz instrukcje z opisem 5 wesołych gier rodzinnych.

Adamigo GRZYBOBRANIE towarzyska planszowa
Cena: 29,50 zł
szt.
Adamigo GRZYBOBRANIE towarzyska planszowa

Zapraszamy na wyprawę po leśne skarby. Grę rozpoczynamy rozstawieniem grzybków na planszy i złożeniem koszyków. Gracze przesuwają się po polach według wskazania na kostce. Jeżeli pionek stanie na polu z brązowym grzybkiem, gracz wkłada go do swojego koszyczka. Jeżeli pionek stanie na polu z muchomorkiem, gracz wyjmuje z koszyczka grzybek  i stawia go na polu oznaczonym grzybkiem. Wygrywa ten, kto zbierze najwięcej grzybków. Gra uczy rywalizacji, pokazuje czym jest wygrana, ale i w delikatny sposób zaznajamia malucha z uczuciem przegranej. Zestaw gry: sztywna lakierowana plansza, 4 koszyczki, 20 grzybków, kostka do gry, 4 różnokolorowe pionki.

Adamigo SYLABY układanka edukacyjna
Cena: 27,40 zł
szt.
Adamigo SYLABY układanka edukacyjna

Układanka edukacyjna. Układanka służy jako pomoc do nauki czytania tzw. metodą sylabową. W tej terapii podagogicznej wykorzystuje się dzielenie wyrazów na sylaby oraz syntezę wyrazów z sylab jako niezwykle skuteczną metodę usuwającą problemy dyslektyczne, dysgraficzne i logopedyczne.

Adamigo WARCABY
Cena: 17,80 zł
szt.
Adamigo WARCABY

Warcaby to klasyczna gra towarzyska znana na całym świecie od niemalże ośmiuset lat. Celem gry jest zbicie (wyeliminowanie z gry) wszystkich pionków przeciwnika. Zestaw gry zawiera: planszę do gry,24 pionki w dwóch kolorach (czarnym i białym).

AHA! 4-piece Pyramid
Cena: 31,50 zł
szt.
AHA! 4-piece Pyramid

Seria mini puzelków-łamigłówek. Gra posiada 4 stopnie trudności: od 1-najłatwiejszy do 4-najtrudniejszy, doskonale rozwija wyobraźnię przestrzenną. Gra AHA!  4-PIECE PYRAMID posiada pierwszy (najłatwiejszy) stopień trudnosci.

Alexander 2 Gry UFOLUDKI WYPRAWA MISIA
Cena: 16,60 zł
szt.
Alexander 2 Gry UFOLUDKI WYPRAWA MISIA

Ufoludki to gra w której gracze są uczestnikami kosmicznej wyprawy. Jej celem jest spotkanie z przybyszami z innej planety. W grze Wyprawa misia, głodny miś wyrusza na poszukiwanie miodu. Zdobycie upragnionego smakołyku nie jest jednak proste. Podczas wędrówki czekają na misia różne przygody, które mogą go do celu zbliżyć lub oddalić.

Alexander 4w1 FLAGI 3 gry + puzzle
Cena: 25,60 zł
szt.
Alexander 4w1 FLAGI 3 gry + puzzle

"4 w 1 - flagi" to zestaw 3 różnych gier i 60 puzzli do układania. Wszystkie gry i puzzle łączy wspólny temat - flagi państw świata. Charakter gier jest zróżnicowany.

Alexander 50 GIER
Cena: 53,20 zł
szt.
Alexander 50 GIER

"50 Gier" to zestaw 50 różnorodnych gier. W zestawie znajdują się gry planszowe, gry zręcznościowe, losowe, karciane. Duże zróżnicowanie typów i charakteru gier sprawia, że każdy znajdzie w tym zestawie coś dla siebie, bez względu na wiek i charakter. "50 Gier" to wspaniała rozrywka dla całej rodziny, która nigdy się nie znudzi.

Alexander Alexander Cyferki Magnetyczna
Cena: 19,70 zł
szt.
Alexander Alexander Cyferki Magnetyczna

Magnetyczne cyferki, można je przyczepiać do lodówki, pralki, okapu, i niemal każdej innej metalowej powierzchni. W zestawie znajdziesz 100 elementów, za pomocą których możesz uczyć się i bawić.

Alexander BIZNES PO POLSKU
Cena: 33,60 zł
szt.
Alexander BIZNES PO POLSKU

Strategiczna gra planszowa polegająca na inwestowaniu w nieruchomości. Gracze poznają smak zwycięstwa, kiedy dokonają udanej transakcji, lub gorycz porażki jeśli zbankrutują.

Alexander CIAŁO CZŁOWIEKA Quiz 55 kart
Cena: 22,50 zł
szt.
Alexander CIAŁO CZŁOWIEKA Quiz 55 kart

Quiz Ciało Człowieka to gra edukacyjna, w której uczestnicy rywalizują ze sobą odpowiadając kolejno na pytania wskazywane na kartach pytań. W tym quizie tematem pytań jest budowa i funkcjonowanie ciała człowieka. W czasie emocjonującej zabawy gracze mogą dowiedzieć się wielu interesujących faktów o budowie i działaniu własnego ciała. Zwycięzcą zostanie gracz, który udzieli najwięcej bezbłędnych odpowiedzi.

Alexander Cyferki klocki obrazkowe
Cena: 17,20 zł
szt.
Alexander Cyferki klocki obrazkowe

Klocki obrazkowe 12 elementów, z których można ułożyć 6 różnych obrazków. Łatwe do układania, idealne dla małych dzieci. Rozwijają wyobraźnię, spostrzegawczość, umiejętności manualne, kształcą pamięć i doskonalą postrzeganie wzrokowe. Nauka podczas zabawy to idealny sposób na wdrążenie dziecka w świat wiedzy :)

Alexander Kalambury
Cena: 33,60 zł
szt.
Alexander Kalambury

W drużynowej grze Kalambury wygrywa zespół, w którym gracze najlepiej potrafią przedstawić (za pomocą gestów lub rysunku) i najszybciej odgadnąć hasło wskazane losowo na karcie. Gra skierowana jest jednocześnie do dzieci i dorosłych, może być pretekstem do świetnej, pełnej humoru i emocji zabawy rodzinnej.

Alexander Kalambury z Tablicą
Cena: 44,60 zł
szt.
Alexander Kalambury z Tablicą

Kalambury z tablicą to gra zespołowa, w której należy jak najszybciej zgadnąć (przedstawione za pomocą rysunku na tablicy) hasło wybrane losowo z karty. Przebieg gry tworzy niezwykłą, pełną humoru i wielkich emocji atmosferę rodzinnej zabawy. W tej grze zwyciężają ci, którzy dzięki swej wyobraźni i inteligencji potrafią przedstawić jak najsugestywniej i najsprawniej wylosowane hasło, a także jak najszybciej je odgadnąć.

Alexander PAMIĘĆ 3D spostrzegawczość
Cena: 26,00 zł
szt.
Alexander PAMIĘĆ 3D spostrzegawczość

Gra polega na ułożeniu kostek zgodnie ze wzorem na odsłoniętej "na chwilę" karcie ze stosu kart wzorów. Czas na ułożenie odmierzany jest przez klepsydrę - wygrywa gracz, który najszybciej ułoży kostki. Gra jest świetnym treningiem spostrzegawczości, pamięci i wyobraźni przestrzennej. Zawartość pudełka: plansza do gry, 25 kolorowych kostek, 55 kart wzorów, klepsydra, 100 żetonów, instrukcja.

Alexander PRZECZYTAM CI MAMO
Cena: 18,90 zł
szt.
Alexander PRZECZYTAM CI MAMO

Przeczytam Ci Mamo, to gra edukacyjna która w atrakcyjny sposób ułatwia dzieciom naukę czytania. Z elementów leżących na stole dzieci starają się jak najszybciej ułożyć obrazki czytając jednocześnie litery, a ostatecznie całe nazwy znajdujące się pod nimi. Obrazki dzielą się na 3 grupy ze względu na liczbę elementów na jakie są podzielone. Dobierając obrazki w określonej liczbie ich podziału można wybrać stopień trudności gry.Zawartość pudełka: obrazki 3 elementowe-8szt., obrazki 4 elementowe-12szt., obrazki 5 elementowe-12szt., instrukcja.

Alexander QUIZ KULTURA I SZTUKA POLSKI
Cena: 43,80 zł
szt.
Alexander QUIZ KULTURA I SZTUKA POLSKI

Polska kultura i sztuka w przeszłości jak i współcześnie odgrywa istotną rolę w kulturze europejskiej i światowej. Osiągnięcia polskich twórców i artystów niejednokrotnie prezentowały najwyższy światowy poziom. „Quiz - Kultura i Sztuka Polski” to emocjonująca gra i zabawa, w której można sprawdzić i wzbogacić swoja wiedzę na temat polskiego filmu , malarstwa, architektury, teatru, muzyki, a także wielu wybitnych polskich twórców i artystów.

Alexander WARCABY Planszowa
Cena: 12,80 zł
szt.
Alexander WARCABY Planszowa

Warcaby to najpopularniejsza gra strategiczna mająca kilkusetletnią historię. Gra wymaga od uczestników wyobraźni i strategicznego myślenia.

Alexander WIELKI QUIZ O EUROPIE
Cena: 63,50 zł
szt.
Alexander WIELKI QUIZ O EUROPIE

Rewelacyjna gra planszowa, w trakcie której uczestnicy odpowiadają na pytania o Europie. Gracze mogą odpowiadać na 804 pytania z 201 kart, a do wyboru mają 2412 odpowiedzi. Tematami pytań i odpowiedzi są: historia, geografia i przyroda, nauka i technika oraz kultura i sztuka Europy.

Alexander WSZECHŚWIAT Quiz
Cena: 23,40 zł
szt.
Alexander WSZECHŚWIAT Quiz

Quiz WSZECHŚWIAT to gra edukacyjna, w której uczestnicy rywalizują ze sobą odpowiadając na pytania z kart pytań. Tematem gry jest historia, budowa i funkcjonowanie Wszechświata. Zwycięzcą zostanie gracz, który udzieli najwięcej bezbłędnych odpowiedzi.

Alexander ZNAKI DROGOWE do nauki i zabawy
Cena: 11,30 zł
szt.
Alexander ZNAKI DROGOWE do nauki i zabawy

Komplet znaków to znakomity rekwizyt uzupełniający zabawę samochodami. Stanowią one również uzupełnienie do zabawki „Ulice miasta”. Znaki wycięte z tektury osadzone są na plastikowej podstawce.

Alexander Zostań Wróżką
Cena: 37,20 zł
szt.
Alexander Zostań Wróżką

Zostań wróżką - dozwolone tylko dla dziewczyn. Ekscytująca zabawa we wróżby. Każda dziewczyna może poznać swoją przyszłość. Ponadto dwie emocjonujące gry, w których dowiecie się, kto jest najlepszą wróżką.

Alias Kobiety vs Mężczyźni gra
Cena: 93,80 zł
szt.
Alias Kobiety vs Mężczyźni gra

Kobiety i mężczyźni stają naprzeciw siebie w tej ekscytującej wersji klasycznej gry słownej. Wytłumacz swojej drużynie słowo, nie wypowiadając go. Jeśli twoja ekipa je odgadnie, znajdziecie się o krok bliżej zwycięstwa! Proste? Bynajmniej! Kobiety tłumaczą słowa typowo męski, mężczyźni- kobiece. Sprawdź jak bliski jest ci słownik drugiej połowy ludzkości.

BITTER SWEET Kieszonkowiec angielski gra karciana
Cena: 17,99 zł
szt.
BITTER SWEET Kieszonkowiec angielski gra karciana

BITTER SWEET to gra karciana, która pozwoli łatwo nauczyć się ponad 50 najważniejszych angielskich przymiotników! Kieszonkowiec składa się z jednej talii kart, za pomocą której można zagrać w aż 4 edukacyjne gry towarzyskie: memory, klapek, karuzela, szachraj. Załączona instrukcja szczegółowo wyjaśnia zasady wszystkich wariantów rozgrywki. Do kart dołączony jest również słowniczek z tłumaczeniem angielskich przymiotników użytych na kartach.

BrainBox Cities Of The World wersja angielska gra
Cena: 65,70 zł
szt.
BrainBox Cities Of The World wersja angielska gra

W jakim mieście można przekroczyć most Bosfor łączący Europę i Azję? Pojechać kolejką linową na Górę Stołową? Odwiedzić Hiszpańską Szkołę Jazdy? BrainBox Cities jest przeznaczony do zabawy z rodziną i przyjaciółmi, pomaga poprawić umiejętności obserwacji i pamięci, a także wiedzę na temat najbardziej znanych miast na świecie! Przede wszystkim pozwala doskonalić język angielski :-)

BrainBox Moje Piersze OBRAZKI
Cena: 67,50 zł
szt.
BrainBox Moje Piersze OBRAZKI

Patrz uważnie na kartę przez 10 sekund. Zapamiętaj kolory, kształty i inne szczegóły przedstawione na pięknych obrazkach. Odwróć kartę i odpowiedz na wszystkie pytania (odpowiedzi zapisz na kartce papieru). Jeśli odpowiedziałeś poprawnie na wszystkie pytania możesz zatrzymać kartę. Jeśli jakaś odpowiedź jest błędna odkładasz kartę do pudełka. Zobacz ile kart uda Ci się zdobyć w 10 minut

 

BrainBox ONCE UPON A TIME wersja angielska gra
Cena: 65,70 zł
szt.
BrainBox ONCE UPON A TIME  wersja angielska gra

Gra BrainBox ONCE UPON A TIME stanowi doskonałe wsparcie dla nauczycieli i lektorów języka angielskiego. W łatwy i przyjemny sposób pomaga zwiększyć zakres słownictwa, uczy zadawania pytań i szybkiego udzielania odpowiedzi. Ćwicz język angielski opowiadając bajki ;-) Zawartość pudełka: 71 karty, kostka do gry, klepsydra do odmierzania czasu.

BrainBox ŚWIAT
Cena: 67,50 zł
szt.
BrainBox ŚWIAT

Brainbox Świat to kilkuminutowa zabawa dla Twojego mózgu. Świetna gra dla każdego, kto chce sprawdzić swoją pamięć i spostrzegawczość! Na czym to polega? Spójrz uważnie na wybraną kartę przez 10 sekund. Postaraj się zapamiętać jak najwięcej szczegółów: stolice, krainy geograficzne i inne ciekawostki związane z danym państwem,

Burger Party gra
Cena: 76,40 zł
szt.
Burger Party gra

Aby mieć najlepszego burgera, potrzebujesz najlepszych składników! Uważaj co się dzieje, bądź szybszy niż twoi rywale. Pokaż co potrafisz, dobierz właściwe składniki... Aby przygotować najlepszego burger, potrzeba spora dobrego smaku.

Było sobie życie gra
Cena: 99,60 zł
szt.
Było sobie życie  gra

Edukacyjna gra planszowa "Było sobie życie" to emocjonująca zabawa, w której możesz sprawdzić swoją wiedzę na temat zdrowia i ludzkiego organizmu. Cel gry jest prosty: trzeba jak najszybciej zebrać komplet żetonów z wizerunkiem Hemo.

CIAŁO CZŁOWIEKA mini gra
Cena: 12,30 zł
szt.
CIAŁO CZŁOWIEKA mini gra

Quiz-CIAŁO CZŁOWIEKA to gra edukacyjna dla 2-3 osób. Jej uczestnicy rywalizują ze sobą odpowiadając kolejno na pytania wskazywane na kartach pytań i odpowiedzi. Tematem pytań jest budowa i funkcjonowanie ciała człowieka. W czasie emocjonującej zabawy gracze mogą dowiedzieć się wielu interesujących faktów o budowie i działaniu własnego ciała.

Co w brzuchu burczy gra
Cena: 86,50 zł
szt.
Co w brzuchu burczy gra

Nigdzie nie znajdziecie równie zwariowanych, zwierzęcych labiryntów! Zakryj oczy opaską i spróbuj je przejść. Ilekroć flamaster dotknie ściany, twoja podróż dobiega końca- aż do następnej rundy. Każda plansza z jednej strony ma łatwiejszy labirynt,a z drugiej trudniejszy- testujący twoją pamięć i pewność ręki.

Cube Puzzle Pro
Cena: 54,30 zł
szt.
Cube Puzzle Pro

Z dwóch przezroczystych części jednym kliknięciem stwórz planszę do gry. Budowę kostki rozpocznij w kierunku od dołu do góry, zgodnie ze wskazówkami zawartymi w książeczce z zadaniami. Użyj swojej wyobraźni przestrzennej oraz umiejętności logicznych i dedukcyjnych, aby stworzyć przestrzenną kostkę, w której zarówno kolory, jak i ich ułożenie będą zgodne z ilustracją pokazaną w zadaniu!

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska) już od 200,00 zł.

DANE DO PRZELEWU

AKCENDO Adam Moskal
VW BANK POLSKA SA 03 2130 0004 2001 0460 5853 0001

Nasze sklepy

GEPCIO Zabawki i Artykuły szkolne
ul. Piłsudskiego 186
05-270 Marki k/Warszawy
tel. 732-593-532
godziny otwarcia:
pn-pt 10:00-18:30
sob 10:00-14:00

 

GEPCIO Zabawki i Artykuły szkolne
ul. Wyszyńskiego 28 lok.7
(róg ul. Kolejowej i Wyszyńskiego)
Galeria Handlowa "Park Shop"
05-220 Zielonka k/Warszawy
tel. 536-877-281
godziny otwarcia:
pn-pt 10:00-18:30
sob 10:00-14:00

Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy od home.pl