Producenci

MadMattr masa plastyczna niewysychająca

Zestawy kreatywne
55.7
PLN
MadMattr masa plastyczna niewysychająca
MadMattr masa plastyczna niewysychająca
  • nowość
in_stock
Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
3 dni
Cena: 55,70 zł
Cena netto: 45,28 zł
szt.
* - Pole wymagane

Mad Mattr to masa plastyczna powstała w wyniku połączenia pucholiny i piasku kinetycznego. Łatwo się poddaje kształtom, zawsze mięciutka, nigdy nie wysycha! Buduj, kształtuj, rozciągaj. Masa Mad Mattr to sposób na rozwijanie zdolności motorycznych, posiada naturalne właściwości uspokajające; jest nietoksyczna, nie zawiera kazeiny oraz pszenicy, czyli substancji uczulających. Po zabawie masa Mad Mattr jest łatwa do usunięcia ponieważ jej unikatowa formuła zapobiega przywieraniu do powierzchni. Mad Mattr dodany do slime zmieni jego kolor i właściwości. Polecamy :)

Produkty powiązane

Sprytna Plastelina Słoneczny blask wrażliwa na ciepło Sprytna Plastelina Słoneczny blask wrażliwa na ciepło

Sprytna plastelina Słoneczny blask wrażliwa na ciepło to plastelina, która nie tylko skacze jak piłeczka, rozciąga się jak guma do żucia, rozrywa się jak papier, rozbija się jak porcelana, ale również jest wrażliwa na ciepło - pod wpływem ciepła zmieniająca kolor. Wystarczy dotyk twej dłoni, lub kubek gorącej kawy aby

Cena: 29,90 zł

Sprytna Plastelina Różowa Sprytna Plastelina Różowa

Sprytna plastelina Różowa to plastelina, która nie tylko skacze jak piłeczka, rozciąga się jak guma do żucia, rozrywa się jak papier, rozbija się jak porcelana, ale również jest wrażliwa na ciepło - pod wpływem ciepła zmieniająca kolor. Wystarczy dotyk twej dłoni, lub kubek gorącej kawy aby odkryć nowy kolor plasteliny.

Cena: 28,60 zł

Sprytna Plastelina 5 złotych pierścieni Sprytna Plastelina 5 złotych pierścieni

Sprytna plastelina 5 Złotych pierścieni to plastelina, która nie tylko skacze jak piłeczka, rozciąga się jak guma do żucia, rozrywa się jak papier, rozbija się jak porcelana, ale również jest wrażliwa na ciepło - pod wpływem ciepła zmieniająca kolor. Wystarczy dotyk twej dłoni, lub kubek gorącej kawy aby odkryć nowy kolor plasteliny.

Cena: 27,90 zł

Sprytna Plastelina Chłodny świecznik Sprytna Plastelina Chłodny świecznik

Sprytna plastelina Chłodny świecznik to plastelina, która nie tylko skacze jak piłeczka, rozciąga się jak guma do żucia, rozrywa się jak papier, rozbija się jak porcelana, ale również jest wrażliwa na ciepło - pod wpływem ciepła zmieniająca kolor. Wystarczy dotyk twej dłoni, lub kubek gorącej kawy aby odkryć nowy kolor plasteliny.

Cena: 29,90 zł

SPRYTNA PLASTELINA FIOLETOWY FANTOM SPRYTNA PLASTELINA FIOLETOWY FANTOM

Sprytna plastelina Fioletowy Fantom oprócz podstawowych własności, czyli skacze jak piłeczka, rozciąga się jak guma do żucia, rozrywa się jak papier, rozbija się jak porcelana, ujawnia swoje prawdziwe oblicze dzięki załączonemu breloczkowi-latarce świecącej altrafioletem. W mgnieniu oka bezbarwna masa staje się niebieska z niesamowitymi ciemnoniebieskimi krawędziami.

Cena: 59,80 zł

Sprytna Plastelina Gwiezdny pył Sprytna Plastelina Gwiezdny pył

Sprytna plastelina Gwiezdny pył to plastelina, która nie tylko skacze jak piłeczka, rozciąga się jak guma do żucia, rozrywa się jak papier, rozbija się jak porcelana, ale również jest wrażliwa na ciepło - pod wpływem ciepła zmieniająca kolor. Wystarczy dotyk twej dłoni, lub kubek gorącej kawy aby odkryć nowy kolor plasteliny.

Cena: 27,90 zł

Sprytna Plastelina Księżycowy kamień Sprytna Plastelina Księżycowy kamień

Sprytna plastelina Księżycowy kamień to plastelina, która nie tylko skacze jak piłeczka, rozciąga się jak guma do żucia, rozrywa się jak papier, rozbija się jak porcelana, ale również jest wrażliwa na ciepło - pod wpływem ciepła zmieniająca kolor. Wystarczy dotyk twej dłoni, lub kubek gorącej kawy aby odkryć nowy kolor plasteliny

Cena: 27,90 zł

Sprytna Plastelina Lazur Nieba Sprytna Plastelina Lazur Nieba

Sprytna plastelina Lazur Nieba to plastelina, która nie tylko skacze jak piłeczka, rozciąga się jak guma do żucia, rozrywa się jak papier, rozbija się jak porcelana, ale również jest wrażliwa na ciepło - pod wpływem ciepła zmieniająca kolor. Wystarczy dotyk twej dłoni, lub kubek gorącej kawy aby odkryć nowy kolor plasteliny. Pozwól,że plastelina nieco ochłonie na stole, ewentualnie w lodówce, a zobaczysz jak pierwszy kolor powraca do plasteliny.

Cena: 45,90 zł

Sprytna Plastelina Limonka Sprytna Plastelina Limonka

Sprytna plastelina Limonka to plastelina, która nie tylko skacze jak piłeczka, rozciąga się jak guma do żucia, rozrywa się jak papier, rozbija się jak porcelana, ale również jest wrażliwa na ciepło - pod wpływem ciepła zmieniająca kolor. Wystarczy dotyk twej dłoni, lub kubek gorącej kawy aby odkryć nowy kolor plasteliny. Pozwól,że plastelina nieco ochłonie na stole, ewentualnie w lodówce, a zobaczysz jak pierwszy kolor powraca do plasteliny.

Cena: 24,80 zł

Sprytna Plastelina Lśniąca srebrna metaliczna Sprytna Plastelina Lśniąca srebrna metaliczna

Sprytna plastelina Lśniąca srebrna metaliczna to plastelina, która nie tylko skacze jak piłeczka, rozciąga się jak guma do żucia, rozrywa się jak papier, rozbija się jak porcelana, ale również jest wrażliwa na ciepło - pod wpływem ciepła zmieniająca kolor. Wystarczy dotyk twej dłoni, lub kubek gorącej kawy aby odkryć nowy kolor plasteliny.

Cena: 29,60 zł

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska) już od 200,00 zł.

DANE DO PRZELEWU

AKCENDO Adam Moskal
VW BANK POLSKA SA 03 2130 0004 2001 0460 5853 0001

Nasze sklepy

GEPCIO Zabawki i Artykuły szkolne
ul. Piłsudskiego 186
05-270 Marki k/Warszawy
tel. 732-593-532
godziny otwarcia:
pn-pt 10:00-18:30
sob 10:00-14:00

 

GEPCIO Zabawki i Artykuły szkolne
ul. Wyszyńskiego 28 lok.7
(róg ul. Kolejowej i Wyszyńskiego)
Galeria Handlowa "Park Shop"
05-220 Zielonka k/Warszawy
tel. 536-877-281
godziny otwarcia:
pn-pt 10:00-18:30
sob 10:00-14:00

Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy od home.pl