Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Orb Factory obrazek Zebra do ozdobienia materiałem

Artykuły plastyczne i kreatywne
34.8
PLN
Orb Factory obrazek Zebra do ozdobienia materiałem
Orb Factory obrazek Zebra do ozdobienia materiałem
in_stock
Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
3 dni
Cena: 34,80 zł
Cena netto: 28,29 zł
szt.

Mój pierwszy obrazek to zestaw kreatywny, w którym materiałowe elementy należy wczepić za pomocą załączonego plastikowego szydełka w podziurkowany obraz z kolorowym tłem. Kolor materiału dobiera się do koloru tła. Zabawka rozwija umiejętności manualne, koordynację ręka-oko, sprzyja twórczemu myśleniu, a efekt końcowy daje wiele radości.
Zestaw zawiera:
-1 wzór z obrazkiem
-1 szydełko
-220 kawałków materiału

Wiek: 3 +
Wymiary pudełka: 25,5 x 26 cm

Produkty powiązane

Orb Factory Pluszowy szop do wykonania Orb Factory Pluszowy szop do wykonania


Szop z serii Plush Craft to zestaw do samodzielnego wykonania. Wystarczy użyć rysika i wczepić kolorowe tkaniny w odpowiednie miejsca. Potem dodać oczka, nosek i uszka i piękny zwierzaczek gotowy :-) 

Cena: 52,50 zł

Orb Factory Pluszowa sowa do wykonania Orb Factory Pluszowa sowa do wykonania


Sowa z serii Plush Craft to zestaw do samodzielnego wykonania. Wystarczy użyć rysika i wczepić kolorowe tkaniny w odpowiednie miejsca. Potem dodać oczka, nosek i uszka i piękny zwierzaczek gotowy :-)

Cena: 49,90 zł

Orb Factory Pluszowy miś do wykonania Orb Factory Pluszowy miś do wykonania


Miś z serii Plush Craft to zestaw do samodzielnego wykonania. Wystarczy użyć rysika i wczepić kolorowe tkaniny w odpowiednie miejsca. Potem dodać oczka, nosek i uszka i piękny zwierzaczek gotowy :-) 

Cena: 51,00 zł

Orb Factory Pluszowy koń konik do wykonania Orb Factory Pluszowy koń konik do wykonania


Konik z serii Plush Craft to zestaw do samodzielnego wykonania. Wystarczy użyć rysika i wczepić kolorowe tkaniny w odpowiednie miejsca. Potem dodać oczka, uszka i grzywę i piękny zwierzaczek gotowy :-)

Cena: 49,90 zł

Orb Factory Zestaw do szycia MORSKIE POTWORKI Orb Factory Zestaw do szycia MORSKIE POTWORKI

Zestaw kreatywny, w którym z przygotowanych elementów dziecko szyje miękkie zabawki. Elementy mają podziurkowane brzegi,tak aby dziecko musiało tylko przeciągnąć przez nie nitkę.

Cena: 53,40 zł

Orb Factory Poduszka do ozdobienia Sowa Orb Factory Poduszka do ozdobienia Sowa

Poduszka Sowa z serii Plush Craft to miła zabawa połączona z praktycznym zastosowaniem. Nic nie trzeba szyć! Wystarczy wczepić różnokolorowe kawałki materiału w ponumerowane pola za pomocą dołączonego do zestawu plastikowego „szydełka” i doczepić sympatycznemu zwierzakowi oczy.

Cena: 65,60 zł

Orb Factory Poduszka do ozdobienia Piesek Orb Factory Poduszka do ozdobienia Piesek

Poduszka Piesek z serii Plush Craft to miła zabawa połączona z praktycznym zastosowaniem. Nic nie trzeba szyć! Wystarczy wczepić różnokolorowe kawałki materiału w ponumerowane pola za pomocą dołączonego do zestawu plastikowego „szydełka” i doczepić sympatycznemu zwierzakowi oczy i uszy.

Cena: 66,20 zł

Orb Factory Poduszka do ozdobienia Piesek Orb Factory Poduszka do ozdobienia Piesek

Poduszka Piesek z serii Plush Craft to miła zabawa połączona z praktycznym zastosowaniem. Nic nie trzeba szyć! Wystarczy wczepić różnokolorowe kawałki materiału w ponumerowane pola za pomocą dołączonego do zestawu plastikowego „szydełka” i doczepić sympatycznemu zwierzakowi oczy i nosek.

Cena: 68,50 zł

Orb Factory Poduszka do ozdobienia Motyl Orb Factory Poduszka do ozdobienia Motyl

Poduszka Motyl z serii Plush Craft to miła zabawa połączona z praktycznym zastosowaniem. Nic nie trzeba szyć! Wystarczy wczepić różnokolorowe kawałki materiału w ponumerowane pola za pomocą dołączonego do zestawu plastikowego „szydełka''.

Cena: 67,50 zł

Orb Factory Poduszka do ozdobienia Kotek Orb Factory Poduszka do ozdobienia Kotek

Poduszka Kotek z serii Plush Craft to miła zabawa połączona z praktycznym zastosowaniem. Nic nie trzeba szyć! Wystarczy wczepić różnokolorowe kawałki materiału w ponumerowane pola za pomocą dołączonego do zestawu plastikowego „szydełka” i doczepić sympatycznemu zwierzakowi oczy.

Cena: 68,50 zł

Orb Factory Poduszka do ozdobienia Jednorożec Orb Factory Poduszka do ozdobienia Jednorożec

Poduszka Jednorożec z serii Plush Craft to miła zabawa połączona z praktycznym zastosowaniem. Nic nie trzeba szyć! Wystarczy wczepić różnokolorowe kawałki materiału w ponumerowane pola za pomocą dołączonego do zestawu plastikowego „szydełka” i doczepić sympatycznemu zwierzakowi oczy.

Cena: 68,50 zł

Orb Factory Poduszka do ozdobienia Koń Konik Orb Factory Poduszka do ozdobienia Koń Konik

Poduszka Kucyk z serii Plush Craft to miła zabawa połączona z praktycznym zastosowaniem. Nic nie trzeba szyć! Wystarczy wczepić różnokolorowe kawałki materiału w ponumerowane pola za pomocą dołączonego do zestawu plastikowego „szydełka” i doczepić sympatycznemu zwierzakowi oczy i uszy

Cena: 68,50 zł

Orb Factory Pluszowy kotek do wykonania Orb Factory Pluszowy kotek do wykonania

Kotek z serii Plush Craft to zestaw do samodzielnego wykonania. Wystarczy użyć rysika i wczepić kolorowe tkaniny w odpowiednie miejsca. Potem dodać oczka, nosek i uszka i piękny zwierzaczek gotowy :-)  Zabawka rozwija nie tylko umiejętności manualne i koordynację ręka-oko, sprzyja również twórczemu myśleniu, a efekt końcowy przynosi dziecku wiele radości.

Cena: 51,00 zł

Orb Factory obrazek Piesek do ozdobienia materiałem Orb Factory obrazek Piesek do ozdobienia materiałem

 

 Mój pierwszy obrazek to zestaw kreatywny, w którym materiałowe elementy należy wczepić za pomocą załączonego plastikowego szydełka w podziurkowany obraz z kolorowym tłem. Kolor materiału dobiera się do koloru tła.

Cena: 36,50 zł

Orb Factory 4 Obrazki mozaiki Pieski do wyklejenia Orb Factory 4 Obrazki mozaiki Pieski do wyklejenia

Zestaw kreatywny, w którym dziecko ozdabia błyszczącymi klejnocikami i różnokolorowymi piankowymi kwadracikami tekturowy nadrukowany obrazek. Dzięki zamieszczonym na obrazku numeracjom nie ma konieczności korzystania z żadnych instrukcji, co dodatkowo ułatwia tworzenie najmłodszym artystom. W zestawie znajdują się 4 obrazki do wyklejenia z wizerunkami piesków.

Cena: 61,50 zł

Orb Factory 4 Obrazki mozaiki Kotki do wyklejenia Orb Factory 4 Obrazki mozaiki Kotki do wyklejenia

Zestaw kreatywny, w którym dziecko ozdabia błyszczącymi klejnocikami i różnokolorowymi plastikowymi lub piankowymi kwadracikami tekturowy nadrukowany obrazek. Dzięki zamieszczonym na obrazku numeracjom nie ma konieczności korzystania z żadnych instrukcji, co dodatkowo ułatwia tworzenie najmłodszym artystom.

Cena: 64,50 zł

Fluffables Pluszowy kotek do wykonania Fluffables Pluszowy kotek do wykonania

Fluffable to zabawne, przytulne zwierzątka, które samemu należy stworzyć. Należy użyć rysika, aby wsunąć kawałki puszystej waty do podstawy wykonanej z miękkiego, elastycznego tworzywa. Potem dodać oczka, uszka, nosek i ogonek i otrzymujemy milutkiego kotka.

Cena: 43,90 zł

Fluffables Pluszowy kotek do wykonania Fluffables Pluszowy kotek do wykonania

Fluffable to zabawne, przytulne zwierzątka, które samemu należy stworzyć. Należy użyć rysika, aby wsunąć kawałki puszystej waty do podstawy wykonanej z miękkiego, elastycznego tworzywa. Potem dodać oczka, uszka, nosek i ogonek i otrzymujemy milutkiego kotka.

Cena: 43,90 zł

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska) już od 200,00 zł.

DANE DO PRZELEWU

AKCENDO Adam Moskal
VW BANK POLSKA SA 03 2130 0004 2001 0460 5853 0001

Nasze sklepy

GEPCIO Zabawki i Artykuły szkolne
ul. Piłsudskiego 186
05-270 Marki k/Warszawy
tel. 732-593-532
godziny otwarcia:
pn-pt 10:00-18:30
sob 10:00-14:00

 

GEPCIO Zabawki i Artykuły szkolne
ul. Wyszyńskiego 28 lok.7
(róg ul. Kolejowej i Wyszyńskiego)
Galeria Handlowa "Park Shop"
05-220 Zielonka k/Warszawy
tel. 536-877-281
godziny otwarcia:
pn-pt 10:00-18:30
sob 10:00-14:00

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Click Shop | Hosting home.pl